Hala de inchiriat-zona Margeanului

Spatii de birouri clasa inchiriere, 223.6 mp in Maramures, Baia Mare, Depozitelor - vezi locația pe hartă

ID: RMX177224
EXCLUSIVITATE

Preț de închiriere:
1.200 €
5.37 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788262
  • Camere: 1 camera
  • Unitate Suprafață: mp
  • Reper:
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 0
  • Etaj: 1 / P+1E
  • Supr. birou: 250 mp
  • Etaje clădire: 1
  • Suprafaţă utilă: 223.6 mp
  • Tip imobil: Clădire birouri
  • An construcţie: 1990
  • IT&C: Internet, Telefon
Descriere proprietate

În business, locația și funcționalitatea fac diferența. Iar această hală bifează exact ceea ce caută o companie care vrea eficiență, acces rapid și un spațiu modern, pregătit pentru activitate imediată.

De închiriat hală NOUĂ, aflată la prima închiriere, cu suprafață de 223,6 mp, amplasată strategic în Zona Depozitelor – una dintre cele mai căutate zone pentru logistică, depozitare și activități comerciale.

Spațiul oferă:
- acces TIR facil
- poartă industrială
- înălțime utilă generoasă de 7 m
- curte betonată pentru manevre și acces eficient
- utilități disponibile
- disponibilitate imediată

Ideală pentru depozitare, distribuție, logistică, showroom, producție ușoară sau activități comerciale care au nevoie de acces rapid și infrastructură bună.

Un avantaj important: fiind o construcție nouă și la prima închiriere, beneficiezi de un spațiu curat, modern și eficient, pregătit să susțină imaginea și dezvoltarea afacerii tale.