2 CAMERE Apartament de lux de inchiriat

Apartament 2 camere inchiriere in bloc de apartamente Maramures, Baia Mare, Republicii - vezi locația pe hartă

ID: RMX187148

Preț de închiriere:
400 €
7.74 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788595
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 76 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: Lux
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 2 balcoane
  • Bai: 1
  • Anul finisării: 2024
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Supr. totală: 61.2 mp
  • Etaj: 2 / P+4E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Ultrafinisat
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 51.7 mp
  • Tip construcţie: Cărămidă
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2024
  • Alte Spații: Curte, Curte comună
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor căldură, Contor electric, Contor gaz
  • Diverse: Senzor de fum, Telecomandă poartă acces auto
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Mașină de spălat vase, TV
  • Dotări imobil: Acoperiș, Dressing, Interfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Complet, Lux
  • Pereți: Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități de bază: Pază, Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Va oferim sansa șansa de a închiria un apartament de lux în noul complex rezidențial de pe strada C-tin Brâncoveanu, cu loc de parcare propriu!
Apartamentul este ultrafinisat, decomandat, compus din doua camere (zona de zi și dormitor), baie cu cabină de duș, bucătărie open space , dotată cu toată aparatura necesară, încălzire în pardoseală , două balcoane cu spațiu generos și o priveliște înconjurată de natură.

Proprietatea dispune de sistem de aer conditionat, internet si televiziune.
Acces rapid spre zona centrală a orașului, supermarket, benzinărie, clinică, farmacie, stație de autobuz.