Chirie Pet Friendly apartament 2 camere Caragiale

Apartament 2 camere inchiriere in bloc de apartamente Maramures, Baia Mare, Sasar - vezi locația pe hartă

ID: RMX187383
Nou pe piață

Preț de închiriere:
270 €
4.33 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788595
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 65 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 3
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 2 / P+10E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Bună
  • Etaje clădire: 10
  • Suprafaţă utilă: 62.35 mp
  • Tip construcţie: Cărămidă
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1980
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Contor gaz
  • Dotări: Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe
  • Dotări imobil: Dressing, Interfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

De inchiriat apartament cu doua camere situat la etajul 2 cu lift al unui bloc turn de pe strada Ion Luca Caragiale.
Apartamentul este decomandat, mobilat, utilat, este modest dar primitor.
Beneficii!
-zona linistita, langa Scoala Internationala
-parc cu loc de joaca pentru copii
-gradinite si scoli in vecinatate
-restaurant, clinica, centru comercial
-PET FRIENDLY!
Pentru vizionari astaptam sa ne contactati.