Apartament 2 camere decomandat - Str. Observatorului

Apartament 2 camere inchiriere in bloc de apartamente Cluj-Napoca, Zorilor - vezi locația pe hartă

ID: RMX186934
Nou pe piață

Preț de închiriere:
500 €
8.77 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788265
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 65 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 2 balcoane
  • Bai: 1
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 2 / P+4E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 57 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1980
  • Alte Spații: Debara
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Deschisă, Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, TV
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Jaluzele: Verticale
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: PVC
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Ofer spre închiriere un apartament cu 2 camere decomandate, pe Strada Observatorului, în Cartierul Zorilor.

Situat la etajul 2 din 4, apartamentul este orientat spre Strada Jupiter și este foarte luminos. În același timp, oferă atât locație facilă, dar este și ferit de zgomotul traficului.

Suprafață 57mp, compartimentat astfel:
- Hol
- Living cu balcon închis
- Bucătărie cu cămară
- Dormitor + birou extins pe balconul închis
- Baie

Dotări:
- Centrală termică proprie
- Mașină de spălat rufe
- Frigider
- Microunde
- Bucătărie complet utilată

Pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați.