Teren ideal pentru dezvoltare vile – 1.854 mp | Fundeni -Aleea Arubium

Teren Construcții, Intravilan vanzare, in Bucuresti, Fundeni - vezi locația pe hartă

ID: RMX169542
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Reducere de preț

Preț de vânzare:
463.500 €
250 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788058
  • Supr. teren: 1854 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • CUT: 0.7
  • POT: 20
  • Reper: Soseaua Fundeni - Lacul Colentina
  • Tip teren: Construcții
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: P+2E+3R
  • Etaje clădire: 2
  • Deschidere stradă: 2
  • Latime drum acces: 7
  • Clasificare: Intravilan
  • Deschidere la: Drum principal
  • Construcție aprobată: Nu
  • Lungime deschidere stradă: 32
  • Distanță utilități: 50
  • Alte caracteristici: Acces auto, Oportunitate de investiții, Teren împrejmuit
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Urbanism: Certificat de urbanism
  • Utilități teren: Apă, Canalizare, Curent, Gaz, Utilități în zonă
Descriere proprietate

Teren ideal pentru dezvoltare case – 1.854 mp | Deschidere 32 m

O oportunitate rară în zona de nord-est a Bucureștiului: teren intravilan generos, perfect pentru dezvoltare rezidențială de tip case individuale sau duplexuri, situat pe Aleea Arubium, la câteva minute de Șoseaua Fundeni și în proximitatea lacului Colentina.

Terenul are o suprafață totală de 1.854 mp, formă dreptunghiulară eficientă pentru parcelare și o deschidere de 32,73 m, oferind flexibilitate excelentă pentru proiecte rezidențiale.

Dimensiuni:
- 32,73 m deschidere stradală
- 55,99 m lungime
- 32,08 m lățime spate
- 59,02 m lungime laterală

Regim urbanistic avantajos (L1d):

- POT: 20%
- CUT: 0,7
- Regim înălțime: P+2 + mansardă
- Ideal pentru dezvoltare de case premium cu regim redus de înălțime