Casă complet mobilată în Aradul Nou, cu ieșire la mal

Casa/vila 3 camere vanzare in Arad, Aradul Nou - vezi locația pe hartă

ID: RMX192989
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de vânzare:
115.000 €
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788298
  • Camere: 3 camere
  • Supr. teren: 252 mp
  • Supr. construită: 82 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Tip vilă: Individual
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: P
  • Stare interior: Finisat clasic
  • Suprafaţă utilă: 70 mp
  • Tip construcţie: Cărămidă
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1940
  • Alte Spații: Curte, Grădină
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Mochetă, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată
  • Contorizare: Apometre, Contor căldură, Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz
  • Dotări imobil: Acoperiș
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior, Interior
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală imobil
  • Stare interior: Magazie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: MDF
  • Ușă intrare: Pal
Descriere proprietate

RE/MAX Dynamic vă propune spre vânzare o casă primitoare, situată în cartierul Aradul Nou, pe strada Vasile Pârvan, într-o zonă liniștită și apreciată, cu un avantaj rar întâlnit: ieșire directă la mal.
Proprietatea este amplasată pe un teren în suprafață totală de 252 mp, iar locuința are o suprafață construită de aproximativ 82 mp. Compartimentarea este practică și funcțională, fiind compusă din două holuri, două dormitoare, un living, o bucătărie și o baie.
În completarea casei există o terasă construită, precum și o anexă utilizată în prezent ca spațiu de depozitare. Aceasta oferă un potențial excelent pentru extinderea locuinței, fiind deja pregătită din punct de vedere al instalațiilor, cu țevi trase pentru viitoarele amenajări.
Construită integral din cărămidă, casa beneficiază de izolație, iar acoperișul este în stare foarte bună, fără probleme. Locuința este bine întreținută, pregătită pentru mutare și se vinde mobilată, fără electronice și electrocasnice.
Locuința dispune de toate utilitățile necesare: apă, canalizare, gaz și energie electrică.
Unul dintre cele mai importante atuuri ale acestei proprietăți este accesul direct la mal, un loc ideal pentru relaxare și petrecerea timpului liber în natură. În plus, strada este foarte liniștită.
Dacă vă doriți o casă gata de locuit, într-o zonă liniștită, cu un avantaj unic oferit de ieșirea directă la mal, această proprietate merită cu siguranță o vizionare.
Vă invităm cu drag la vizionare pentru a descoperi toate avantajele acestei proprietăți!
Fiecare birou francizat RE/MAX e deținut și operat independent.