Garsonieră de închiriat | Isaran – Tractorul | Pet Friendly

Garsoniera inchiriere in bloc de apartamente Brasov, Tractorul - vezi locația pe hartă

ID: RMX188651
Nou pe piață

Preț de închiriere:
390 €
7.96 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788426
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 54 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Anul finisării: 2022
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Supr. totală: 49 mp
  • Etaj: 8 / 1S+D+P+10E
  • Tip apartament: Garsonieră
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 10
  • Suprafaţă utilă: 49 mp
  • Tip construcţie: Beton
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2018
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Contorizare: Apometre, Contor căldură, Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Mașină de spălat vase
  • Dotări imobil: Interfon, Videointerfon
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Celulare
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Vă propunem spre închiriere o garsonieră spațioasă și decomandată, situată în complexul Isaran, la etajul 8 din 10, într-o zonă foarte accesibilă și apreciată din Tractorul.

Apartamentul este compartimentat avantajos și dispune de:
- cameră generoasă și luminoasă;
- bucătărie închisă, cu acces direct la balcon;
- baie spațioasă;
- hol practic pentru depozitare.

Locuința este complet utilată cu electrocasnice de bună calitate:
- aer condiționat;
- mașină de spălat vase;
- mașină de spălat rufe și alte dotări necesare pentru confortul zilnic.

Avantaje zonă:
- acces rapid către Coresi Shopping Resort;
- supermarketuri, farmacii și restaurante în apropiere;