Spațiu industrial Parc Uta 1 - 296 mp utili

Spatiu industrial 296 mp inchiriere in Hală, Arad, UTA - vezi locația pe hartă

ID: RMX188379
Nou pe piață

Preț de închiriere (+ 21% TVA):
1.169 €
3.95 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371784263
  • Camere: 4 camere
  • Supr. construită: 300 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Reper: CBA
  • Bai: 1
  • Clasă birouri: A
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: Parter / P
  • Supr. birou: 20 mp
  • Înălțime interioară: 6
  • Suprafaţă utilă: 296 mp
  • Comp.: Open space
  • Tip imobil: Hală
  • An construcţie: 2005
  • Alte caracteristici: Acces auto
  • Alte caracteristici spațiu industrial: Acces TIR, Curent trifazic (380V), Uși de acces
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Utilități teren: Apă, Canalizare, Curent
Descriere proprietate

RE/MAX va propune spre inchiriere o hala industriala cu o suprafata utila de 296mp situata in Parcul Industrial Uta 1. Aceasta este compusa din 2 magazii, 1 birou, toaleta si hala propriu zisa. Inaltimea halei este de 6 metri si dimensiunile usii de intrare sunt 3m x 2.5m.

- producție;
- diverse activități de prestări servicii pentru care înălțimea halei este utilă.

Pretul pentru chirie este de 3 euro iar pentru serviciile de mentenanta este de 0,95 euro/mp.