Apartament de inchiriat 2 camere Gradiste

Apartament 2 camere inchiriere in bloc de apartamente Arad, Gradiste - vezi locația pe hartă

ID: RMX188317
Nou pe piață

Preț de închiriere:
300 €
4.29 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788691
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 88 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper: Biserica Betania, Mobila Venezia
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Supr. totală: 88 mp
  • Etaj: 1 / P
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Suprafaţă utilă: 70 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1988
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, TV
  • Dotări imobil: Acoperiș, Interfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: PVC
Descriere proprietate

REMAX Dynamic va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere cu un spațiu generos și confortabil, ideal pentru o persoană singură, un cuplu sau o familie care își dorește liniște, funcționalitate și acces rapid spre oraș.

Living spațios – ideal pentru relaxare sau întâlniri cu prietenii
Dormitor luminos și aerisit
Bucătărie mare, complet mobilată și utilată – loc perfect pentru pasionații de gătit
Baie cu cadă

Dotări și facilități:
Centrală termică proprie
Aer condiționat
Mobilat complet
Electrocasnicefrigider, aragaz, mașină de spălat
Geamuri termopan
Loc de parcare disponibil în fața blocului
Etaj intermediar (ideal iarna și vara)

Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii sau vizionare, sună cu încredere!