Apartament de 3 camere de inchiriat Strada Teilor Parcare inclusa

Apartament 3 camere inchiriere in bloc de apartamente Cluj, Floresti - vezi locația pe hartă

ID: RMX188203
Nou pe piață

Preț de închiriere:
400 €
6.35 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371784090
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 65 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Comp.: Semidecomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Etaj: 1 / P+4E+5R
  • Tip apartament: Apartament
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 63 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2017
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Bucătărie: Deschisă, Mobilată
  • Dotări: Frigider, Mașină de spălat rufe, TV
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
Descriere proprietate

Vă prezentăm un apartament primitor cu 3 camere semidecomandate, situat în Florești, pe strada Teilor nr. 15, ideal pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort și funcționalitate.

Locuința este compartimentată inteligent și dispune de 2 dormitoare, living spațios cu bucătărie open-space, oferind un ambient modern și luminos. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, fiind gata de mutare, fără investiții suplimentare.

În preț este inclus și un loc de parcare exterior, iar pentru un plus de confort, aveți magazin chiar la parterul blocului, cu acces rapid la cumpărăturile de zi cu zi.

Pentru detalii suplimentare sau pentru a programa o vizionare, nu ezita sa ma contactezi!