Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Astra

Apartament 2 camere vanzare in bloc de apartamente Brasov, Astra - vezi locația pe hartă

ID: RMX188166
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de vânzare:
109.800 €
1830 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788367
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 68 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Etaj: 3 / 1S+P+4E+Pod
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Necesită renovare
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 60 mp
  • Tip construcţie: Beton
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1966
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Contorizare: Apometre, Contor electric, Contor gaz
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
Descriere proprietate

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-o zona foarte bine conectata si apreciata, Calea Bucuresti nr. 35, Brașov.

Locuinta are o suprafata utila de 60 mp, la care se adauga balcon, oferind un spatiu generos si bine compartimentat. Apartamentul necesita renovare completa, fiind ideal pentru cei care isi doresc amenajarea locuintei dupa propriul gust sau pentru investitie.

Proprietatea dispune de loc de parcare.

Zona beneficiaza de multiple avantaje:
-gradinite si scoli in apropiere;
-acces facil la mijloace de transport in comun;
-magazine, supermarketuri si servicii diverse;
-parcuri si spatii verzi pentru relaxare.

Imobilul este potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie, datorita pozitionarii excelente si compartimentarii eficiente.

Pentru mai multe detalii sau informatii, va stau la dispozitie telefonic sau pe WhatsApp.