Garsonieră pe strada Ursului, 37 mp construiți

Garsoniera vanzare in bloc de apartamente Arad, Aurel Vlaicu - vezi locația pe hartă

ID: RMX188129
EXCLUSIVITATE
Nou pe piață

Preț de vânzare:
24.000 €
827.59 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788298
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 37 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Comp.: Semidecomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 4 / P+4E
  • Tip apartament: Garsonieră
  • Stare interior: Finisat clasic
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 29 mp
  • Tip construcţie: Cărămidă
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1977
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Deschisă, Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Contor electric
  • Dotări: Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe
  • Dotări imobil: Acoperiș, Interfon
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Parțial
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Ușă intrare: PVC
Descriere proprietate

REMAX Dynamic vă propune spre vânzare o garsonieră situată pe strada Ursului, amplasată la etajul 4 din 4, cu priveliște către stradă. Proprietatea are o suprafață construită de 37 mp conform CF și este compartimentată astfel: bucătărie, cameră și baie.

Garsoniera se vinde exact cum se prezintă în fotografii, fiind o alegere potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Zona oferă acces facil către mijloace de transport, magazine și alte puncte de interes.

Pentru mai multe informații și programarea unei vizionări, vă stăm cu drag la dispoziție!