0 Comision | Penthouse Tractorul | Coresi | Top City

Apartament 3 camere inchiriere in bloc de apartamente Brasov, Tractorul - vezi locația pe hartă

ID: RMX188120
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de închiriere:
1.000 €
12.5 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788684
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 180 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: Lux
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 2
  • Anul finisării: 2022
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Etaj: 10 / P+10E
  • Tip apartament: Penthouse
  • Stare interior: Ultrafinisat
  • Etaje clădire: 10
  • Suprafaţă utilă: 80 mp
  • Tip construcţie: Cărămidă
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2022
  • Alte Spații: Boxă la subsol
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Contor electric, Contor gaz
  • Diverse: Telecomandă poartă acces auto
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Mașină de spălat vase, TV
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, Curent, Gaz
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Penthouse spectaculos cu panoramă superbă asupra orașului | Top City

Dacă îți dorești un apartament care să ofere spațiu, lumină naturală și o priveliște care îți taie respirația, această proprietate este exact genul de locuință care impresionează de la primul pas.

Situat la etajul 10/10 în ansamblul rezidențial Top City, acest penthouse oferă o vedere panoramică superbă asupra orașului, completată de o terasă generoasă de 100 mp – locul perfect pentru relaxare, seri cu prietenii sau pur și simplu pentru a te bucura de apusuri spectaculoase.

- Suprafață utilă: 80 mp
- Terasă: 100 mp
- Loc de parcare inclus
- Boxă inclusă

Compartimentare:

-living spațios cu bucătărie open-space
-deschidere amplă către terasă și lumină naturală din plin