Apartament 3 camere de inchiriat, zona Brancoveanu, 70 mp utili

Apartament 3 camere inchiriere in bloc de apartamente Bucuresti, Brancoveanu - vezi locația pe hartă

ID: RMX188030
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de închiriere:
600 €
8.57 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788162
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 70 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper: Piata Sudului
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 2
  • Comp.: Semidecomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Supr. totală: 70 mp
  • Etaj: 9 / 1S+P+10E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 10
  • Suprafaţă utilă: 70 mp
  • Tip construcţie: Beton
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1984
  • Acces Internet: Wireless
  • Alte Spații: Debara, Lift
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor electric
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Mașină de spălat vase
  • Dotări imobil: Interfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Lux
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Termoficare
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Apartament 3 camere Piața Sudului, confortabil și spațios!

Blocul are 8 etaje și este situat pe bd. Constantin Brancoveanu, nr. 4, într-un cartier verde și liniștit. Este civilizat și scara interioară a fost recondiționată. Apartamentul este confortabil și foarte luminos. De pe balcon se poate zona verde din jurul cartierului.