DE INCHIRIAT - garsoniera

Garsoniera inchiriere in bloc de apartamente Maramures, Baia Mare, Garii - vezi locația pe hartă

ID: RMX187878
Nou pe piață

Preț de închiriere:
230 €
11.11 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788414
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 23 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: Parter / P+4E
  • Tip apartament: Garsonieră
  • Stare interior: Bună
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 20.7 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1985
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Dotări: Frigider, Mașină de spălat rufe
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Vă oferim spre închiriere o garsonieră situată la parter, în Bloc 6, pe strada Vlad Țepeș.

Locuința este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată – ideală pentru o persoană sau un cuplu care își dorește confort și acces rapid la facilitățile din zonă.

Garsoniera se închiriază pe o perioadă minimă de 12 luni. Se solicită garanție, precum și comisionul agenției.

Pentru mai multe informații sau pentru programarea unei vizionări, vă invităm să ne contactați.