Apartament de vânzare în zona P-ta Ovidiu- Bloc Nou

Apartament 2 camere vanzare in bloc de apartamente Constanta, P-Ta Ovidiu - vezi locația pe hartă

ID: RMX187868
EXCLUSIVITATE
Nou pe piață

Preț de vânzare:
185.000 €
2102.27 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371784339
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 97 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: Lux
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Terase: 1
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Anul finisării: 2019
  • Comp.: Decomandat
  • Supr. curte: 158 mp
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Etaj: 2 / D+P+3E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 3
  • Suprafaţă utilă: 88 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2009
  • Alte Spații: Curte, Curte comună
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor căldură, Contor electric, Contor gaz
  • Diverse: Telecomandă poartă garaj
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Mașină de spălat vase, TV
  • Dotări imobil: Dressing, Interfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: Aluminiu
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Vopsea lavabilă
  • Siguranță și securitate: Sistem de alarmă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: MDF, PVC
  • Ușă intrare: Lemn
Descriere proprietate

Tranzactioneaza in siguranta alaturi de liderii mondiali in imobiliare!

Vă prezentăm un apartament spațios și luminos, situat într-un bloc nou, într-una dintre cele mai apreciate zone din Constanța – Piața Ovidiu, la câțiva pași de centrul vechi, restaurante, faleză și principalele puncte de interes ale orașului.

Locuința are o suprafață utilă de 88 mp, este amplasată la etajul 2 și se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii, fiind pregătită pentru mutare imediată sau investiție.

Compartimentarea este practică și confortabilă, iar finisajele moderne oferă un ambient elegant și primitor. Zona este excelentă atât pentru locuit permanent, cât și pentru regim de vacanță sau închiriere.