Apartament cu 3 camere de închiriat în zona George Enescu

Apartament 3 camere inchiriere in bloc de apartamente Dolj, Craiova, George Enescu - vezi locația pe hartă

ID: RMX187807
Nou pe piață

Preț de închiriere:
500 €
5.85 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788032
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 86 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Garaje: 1
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper: Langa Liceul Teologic Adventist
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Etaj: 4 / P+7E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 7
  • Suprafaţă utilă: 85.4 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2023
  • Alte Spații: Lift
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Deschisă, Mobilată
  • Contorizare: Apometre, Contor electric, Contor gaz
  • Diverse: Telecomandă poartă garaj
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, TV
  • Electrocasnice: Hotă
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Centrală proprie, Încălzire prin pardoseală
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: MDF
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

RE/MAX Vision va propune spre inchiriere un apartament nou, cu finisaje moderne, situat in cartierul George Enescu, intre Liceul de Chimie si Liceul Teologic Adventist. Aveti acces rapid si la transport in comun, Lidl, Promenada Mall.
Proprietatea se afla la etajul 4 din 7, dispune de lift si loc de parcare subteran inclus. Este un apartament luminos, spatios, cu o suprafata de 86 mp, completata de o terasa spatioasa. Este mobilat si utilat complet, dispune de finisaje moderne, oferind un ambient placut si relaxant. Beneficiaza de incalzire în pardoseala, centrala termica proprie și utilitati contorizate separat.