3 camere tip casă, parcare proprie, pod și magazie, Str. Lungă

Apartament 3 camere vanzare in casă / vilă Brasov, Brasovul Vechi - vezi locația pe hartă

ID: RMX187780
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de vânzare:
175.000 €
2333.33 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788089
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 95 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Anul finisării: 2009
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Casă / Vilă
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Etaj: Parter / P+M
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 0
  • Suprafaţă utilă: 75 mp
  • Tip construcţie: Cărămidă
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1907
  • Alte Spații: Curte comună
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aragaz, Frigider
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Centrală proprie
  • Stare interior: Magazie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Buna, sunt Aniela Panait, consultant imobiliar în cadrul RE/MAX Central, și vă invit să descoperiți, în reprezentare exclusivă și comision zero, o proprietate deosebită situată pe Strada Lungă, una dintre cele mai apreciate zone ale Brașovului.
Locuința este dispusă pe două niveluri, are 75 mp utili și oferă confortul unei case, beneficiind de spații bine organizate și de avantajul unui loc de parcare propriu în curtea comună cochetă, bine întreținută și cu vecinătate liniștită,

- loc de parcare propriu;
- acces într-o curte îngrijită și plăcut amenajată, cu spațiul verde propriu, delimitat;
- pod cu multiple posibilități de utilizare.

Apartamentul oferă o compartimentare practică, camere luminoase și un ambient plăcut, fiind potrivit atât pentru locuire imediată, cât și pentru personalizare după propriul stil. Se află în stare bună de întreținere și se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată, iar încălzirea se realizează cu centrală proprie pe gaz.