Apartament cu 1 camere de închiriat în zona Micalaca

Garsoniera inchiriere in bloc de garsoniere Arad, Micalaca - vezi locația pe hartă

ID: RMX187752
Nou pe piață

Preț de închiriere:
225 €
9.38 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371784282
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 30 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper: Parcul Regina Maria
  • Bai: 1
  • Comp.: Semidecomandat
  • Imobil: Bloc de garsoniere
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 3 / P+4E
  • Tip apartament: Garsonieră
  • Stare interior: Renovat
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 24 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1984
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Parțial mobilată
  • Contorizare: Apometre, Contor electric
  • Dotări: Frigider, Mașină de spălat rufe, TV
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Termoficare
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: MDF
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Va propunem spre inchiriere o garsoniera cf.2, cu o suprafata de 30 mp in CF.
Garsoniera este situata in cartierul Micalaca, zona Orizont pe str.Beius.
Imobilul este compartimentat astfel:
- bucatarie
- baie cu dus
- camera
- hol
Incalzirea se face de la C.E.T.
Imobilul este foarte bine pozitionat, fiind aproape de farmacii, magazine, sala de fitness, scoli , biserica etc.
Se percepe o chirie si o garantie (contravaloarea unei chirii).

Va astept cu drag la vizionare!