COMISION 0%!GARSONIERA CU GRADINA SI PARCARE | DRUMUL POIENII SEASONS

Garsoniera inchiriere in bloc de apartamente Brasov, Drumul Poienii - vezi locația pe hartă

ID: RMX187731
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de închiriere:
450 €
12.86 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371785323
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 53 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Comp.: Semidecomandat
  • Supr. curte: 18 mp
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Etaj: 1 / P+6E
  • Tip apartament: Garsonieră
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 6
  • Suprafaţă utilă: 35 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2013
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Deschisă, Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor căldură, Contor electric
  • Diverse: Telecomandă poartă acces auto, Telecomandă poartă garaj
  • Dotări: Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Mașină de spălat vase, TV
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Complet, Lux
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Centrală imobil
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
Descriere proprietate

Vă prezint spre inchiriere in complexul rezidential Seasons Residence, o garsoniera cu loc de parcare subteran, complet mobilata si utilata.

Este situata la etajul 1, formata din camera, bucatărie și baie, cat si o gradina partial pavata. Dotarile si finisajele rafinate la care se adauga si atentia proprietarului, aduc un bun gust imobilului pentru a capta esenta unei locuinte confortabile.

Este ideal pentru o persoana sau un cuplu, ce isi doreste o locuinta moderna, intr-o zona linistita si foarte aproape de punctele centrale ale orasului.

Situat pe un deal si avand in fata Brasovul vechi, Seasons Residence este influentat direct de peisajul bogat din regiune si de topografia deluroasa. Cele patru anotimpuri sunt perfecte in acest loc.

Aici veti gasi o locuinta cu munti ametitori in zare şi copaci fosnitori de jur imprejur, precum si un spatiu confortabil si modern in interior, fiind aproape de centrul orasului.