Teren de vanzare 13783mp, front la DN, parcela unica zona de vest

Teren Construcții, Intravilan vanzare, in Cluj, Floresti - vezi locația pe hartă

ID: RMX187566
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de vânzare:
1.791.790 €
130 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788035
  • Supr. teren: 13783 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • CUT: 40
  • POT: 0.6
  • Reper:
  • Tip teren: Construcții
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj:
  • Deschidere stradă: 1
  • Clasificare: Intravilan
  • Deschidere la: DN
  • Construcție aprobată: Nu
  • Lungime deschidere stradă: 60
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Urbanism: Certificat de urbanism
Descriere proprietate

Va oferim spre vanzare in zona de vest cu acces la DN 1 intre Floresti si Gilau un teren cu suprafata totala de 13783mp. Pozitia mai exacta este pe partea dreapta a DN 1. Parcela este compusa din trei CF-uri, frontul la DN 1 este de aproximativ 60.
Terenul necesita realizarea unui PUZ, coeficientii urbanistici sunt CUT 40 si POT 0.6%.
Terenul este situat intr-o zona in plina dezvoltare economica, inainte de a ajunge la teren dispre Floresti regasim ansambluri logistice, show room-uri, sedii de firma si cel mai nou mall din zona de vest.
Parcela este situata intr-o zona unde exista toate utilitatile, dar trebuie gasite solutiile tehnice pentru aceasta parcela si in functie de destinatia finala.
Aspectul cei mai important, recomandam aceasta zona deoarece suntem intr-o zona "inchisa", nu mai sunt de vanzare parcele de vanzare de aceasta dimensiune.
Zona de vest este zona este zona cu cea mai puternica dezvoltare urbanistica pe zona de logistica, show-room-uri, spatii de productie. In continuare, zona de vest va insemna alte proiecte de dezvoltare pe segmentul comercial. Apropierea de autostrada va tine zona intr-o continua dezvoltare urbanistica.