Apartament cu 3 camere de vânzare în zona apreciata

Apartament 3 camere vanzare in Sibiu, Medias, Central - vezi locația pe hartă

ID: RMX187464
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%

Preț de vânzare:
79.000 €
987.5 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788281
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 90 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 2
  • Comp.: Decomandat
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 3 / 2S+P+4E+Pod
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat clasic
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 80 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1980
  • Acces Internet: Wireless
  • Alte Spații: Boxă la subsol, Curte comună, Pivniță, WC Serviciu
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Deschisă
  • Contorizare: Apometre
  • Diverse: Senzor de fum
  • Dotări: Aer condiționat
  • Dotări imobil: Acoperiș, Interfon, Uscătorie
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Nemobilat
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Rulouri / Obloane: PVC
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat în Mediaș, într-o zonă foarte bună și căutată, chiar vis-a-vis de Romgaz și Transgaz, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție.

Apartamentul are o suprafață utilă de aproape 80 mp și este decomandat, oferind 3 camere mari și luminoase, o bucătărie open-space generoasă, 2 băi, balcon și un hol extrem de spațios, perfect pentru confortul unei familii.

Locuința beneficiază de finisaje și dotări apreciate:

  • geamuri termopan cu rulouri exterioare
  • parchet din stejar în camere
  • aer condiționat
  • 2 pivnițe pentru depozitare suplimentară

Situat la etajul 3 din 4, apartamentul oferă un echilibru ideal între confort și accesibilitate, într-un imobil amplasat într-o zonă  apreciată a orașului.

O alegere excelentă pentru cei care își doresc un apartament mare, într-o locație premium din Mediaș.