Spațiu comercial de inchiriat

Spatiu comercial 177 mp inchiriere in Bloc de apartamente, Cluj-Napoca, Gheorgheni - vezi locația pe hartă

ID: RMX187451
Nou pe piață

Preț de închiriere (+ 21% TVA):
5.000 €
28.25 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788307
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 221 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Fereastră: 11
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 2
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 0
  • Etaj: Parter / P+4E
  • Etaje clădire: 4
  • Înălțime interioară: 270
  • Suprafaţă utilă: 177 mp
  • Trafic pietonal: Intens
  • Comp.: Compartimentat
  • Lungime deschidere stradă: 11
  • Tip imobil: Bloc de apartamente
  • An construcţie: 1980
  • Alte caracteristici spațiu comercial: Acces pentru persoane cu dizabilități, Acces secundar marfă, Afișare logo pe clădire, Contorizare separată, Sistem de ventilație
  • Finisaje: Grupuri sanitare amenajate și utilate
  • Siguranță și securitate: Sistem de alarmă
  • Utilități teren: Apă, Canalizare, Curent, Gaz
Descriere proprietate

Vă prezentăm spre închiriere un spațiu comercial amplasat într-o zonă extrem de populată și intens circulată pietonal și rutier din cartierul Gheorgheni, ideal pentru afaceri care au nevoie de vizibilitate și acces facil pentru clienți.
Spațiul dispune de o suprafață utilă de 177 mp, cu posibilitatea extinderii cu încă 7 mp, fiind compartimentat eficient și pregătit pentru multiple tipuri de activități comerciale.
Caracteristici principale:

-trafic pietonal și auto foarte bun
-două intrări, inclusiv acces pentru persoane cu dizabilități
-q treia iesire in spatele cladirii cu rampa pentru optimizarea logisticii
-zonă separată pentru aprovizionare, prevăzută cu rampă