Apartament cu 4 camere de vânzare pe Strada Longinescu

Apartament 4 camere vanzare in bloc de apartamente Vrancea, Focsani, Gara - vezi locația pe hartă

ID: RMX187400
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de vânzare:
83.500 €
955.92 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788036
  • Camere: 4 camere
  • Supr. construită: 95 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 3
  • Bucătării: 1
  • Reper: vizavi de Politia Municipiului Focsani
  • Balcoane: 2 balcoane
  • Bai: 2
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 3 / P+3E+Pod+M
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Bună
  • Etaje clădire: 3
  • Suprafaţă utilă: 87.35 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1987
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Contorizare: Apometre, Contor electric, Contor gaz
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
Descriere proprietate

Comision 0%
Va propun spre vanzare un apartament cu 4 camere !
Locatie : Zona Gara , Strada Profesor Gheorghe Longinescu , in apropiere de Politia Municipiului Focsani
Etaj 3 din 3 cu pot inalt tip mansarda construit cu proiect si autorizatie!
Compartimentare : 3 dormitoare , doua bai , living , bucatarie , doua balcoane , doua holuri
Dotari: Centrala termica , tamplarie PVC , termoizolat la exterior , instalatii electrice si sanitare schimbate !
Pentru detalii si vizionari va stau cu drag la dispozitie!