Apartament cu 3 camere de vânzare în zona Brazda lui Novac

Apartament 3 camere vanzare in Dolj, Craiova, Brazda lui Novac - vezi locația pe hartă

ID: RMX187391
EXCLUSIVITATE
Nou pe piață

Preț de vânzare:
137.000 €
1985.51 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788032
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 72 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Comp.: Semidecomandat
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 4 / P+4E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 69 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1982
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Utilată
  • Contorizare: Apometre
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe
  • Dotări imobil: Interfon
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Termoficare
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Re/max Vision Craiova va ofera la vanzare, 0 % comision pentru cumparator!
Apartament 3 camere de vânzare – Brazda lui Novac (zona Guliver), Craiova

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Craiova – Brazda lui Novac, zona Guliver.

Apartamentul are o suprafață totală de 71 mp (69 mp utili), este situat într-un bloc anvelopat și dispune de balcon, oferind un spațiu confortabil și bine compartimentat. Imobilul beneficiază de acoperiș cu hidroizolație, ceea ce oferă un plus de siguranță 
Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție.
Avantaje:
• Poziție foarte bună
• În imediata apropiere: grădinițe, școli, farmacii, magazine, mijloace de transport
• Bloc anvelopat
• Balcon
• Mobilat și utilat
• Zonă liniștită și foarte bine conectată
Nu ratați ocazia de a viziona acest apartament. Programați o vizionare la 0758 226 533.