Garsoniera open space, complet renovata | Prima inchiriere -Mall Vitan

Garsoniera inchiriere in bloc de apartamente Bucuresti, Vitan - vezi locația pe hartă

ID: RMX187326
Nou pe piață

Preț de închiriere:
550 €
14.47 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788437
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 43 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Anul finisării: 2026
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 3 / P
  • Tip apartament: Garsonieră
  • Stare interior: Ultrafinisat
  • Suprafaţă utilă: 38 mp
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Mașină de spălat vase, TV
  • Electrocasnice: Hotă
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: MDF
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Garsoniera decomandata, tip open space, situata la etajul 3/10, complet renovata in 2026, la prima inchiriere. Suprafata utila de 38 mp + balcon inchis de 3 mp.

Spatiul este eficient compartimentat, cu zona de dormit (pat 160 cm) si zona de relaxare cu canapea si Smart TV LG 49”. Bucatarie open space, complet utilata cu electrocasnice noi: cuptor electric, plita pe gaz, hota, masina de spalat vase si combina frigorifica, plus loc de luat masa.

Baie moderna, cu geam pentru aerisire, dus walk-in, spatii de depozitare si masina de spalat rufe.

Dotari:
incalzire RADET, aer conditionat smart 12000 BTU.
Bloc anvelopat termic, 2 lifturi, supraveghere video, scara curata si ingrijita.

Locatie: Vlaicu Voda / Zizin, Sector 3
3 min — statii tramvai (linia 19 / 1)
5 min — Bucharest Mall, restaurante, cafenele
5 min — Piata Foisorului
10 min — metrou Mihai Bravu (M1, M3)
In apropiere — parcuri si supermarketuri

Conditii:
Contract inregistrat ANAF
1 luna chirie + 2 luni garantie

Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati.