Apartament cu 3 camere de închiriat str Calarasi nr 3 Radauti

Apartament 3 camere inchiriere in Suceava, Radauti, Central - vezi locația pe hartă

ID: RMX187288
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de închiriere:
330 €
5.5 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371789941
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 71 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 4 / P
  • Suprafaţă utilă: 60 mp
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Bucătărie: Mobilată
  • Dotări: Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, Curent, Gaz
Descriere proprietate

Apartament de închiriat situat la etajul 4, în zonă super centrală, pe strada Călărași nr. 3. Locuința are o suprafață utilă de 60 mp și este compartimentată eficient, fiind compusă din două dormitoare, un living spațios, o baie și bucătărie separată.

Apartamentul este complet mobilat și utilat, inclusiv cu mașină de spălat haine, oferind tot confortul necesar pentru mutare imediată. Spațiul este luminos, bine organizat și potrivit atât pentru un cuplu, cât și pentru o familie.

Poziționarea centrală oferă acces rapid către puncte de interes, magazine, mijloace de transport și alte facilități urbane. Disponibil imediat.

Pentru vizionare sau alte întrebări, nu ezitați să ne contactați.