Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Darmanesti

Apartament 2 camere inchiriere in bloc de apartamente Piatra-Neamt, Darmanesti - vezi locația pe hartă

ID: RMX187273
EXCLUSIVITATE
Nou pe piață

Preț de închiriere:
275 €
5.98 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371785840
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 54 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Anul finisării: 2024
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Supr. totală: 54 mp
  • Etaj: 3 / P+4E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat clasic
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 46 mp
  • Tip construcţie: Beton
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1978
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Dotări: Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe
  • Dotări imobil: Interfon
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță, Var, Vopsea lavabilă
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: MDF
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 3, mobilat si utilat.