Garsoniera 28 mpu de vanzare, balcon, Piata Sudului

Garsoniera vanzare in bloc de apartamente Bucuresti, Drumul Gazarului - vezi locația pe hartă

ID: RMX187226
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de vânzare:
48.000 €
1714.29 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371785257
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 32 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper: „Maria Skłodowska Curie” Parc Nițu Vasile, Parc Izvorul Rece Nr. 1 Qmed, Farmacia Dona Colegiul Național "Octav Onicescu" Centru de Sanatate Mintala Sector 4 Școala Gimnazială George Toparceanu Școala Gimnazială nr. 129 Stadionul ROCAR
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Supr. totală: 32 mp
  • Etaj: 3 / P+10E
  • Tip apartament: Garsonieră
  • Stare interior: Finisat clasic
  • Etaje clădire: 10
  • Suprafaţă utilă: 28 mp
  • Tip construcţie: Beton
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1984
  • Alte Spații: Lift
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie
  • Bucătărie: Parțial utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor căldură, Contor electric
  • Diverse: Senzor de fum
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Pereți: Humă
  • Podele: Linoleum
  • Sistem încălzire: Calorifere, Termoficare
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Garsonieră cu potențial, suprafață utilă de 28,22 mp plus balcon, situată la etajul 3/10 într-un bloc de garsoniere curat și bine întreținut, prevăzut cu două lifturi, pe Strada Izvorul Rece nr. 3, bloc S14.
Proprietatea necesită renovare, fiind ideală pentru amenajare după propriul gust sau pentru investiție.

Poziționarea oferă acces facil către mijloace de transport în comun, precum liniile STB de autobuz 101, 311, 330 și tramvaiele 14 și 55, cu legături rapide către Piața Iancului, Obor, Universitate și alte zone importante ale orașului. În vecinătate se regăsesc magazine, farmacii, școli, restaurante și diverse puncte de interes urban, oferind confort și accesibilitate pentru viitorii proprietari sau chiriași.

Oferim acces la consultanță de specialitate pentru obținerea creditării!