Apartament 1 cameră de închiriat – 0% Comision

Garsoniera inchiriere in bloc de apartamente Iasi, Galata - vezi locația pe hartă

ID: RMX187225
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%

Preț de închiriere:
300 €
9.09 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371785830
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 39 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Anul finisării: 2020
  • Comp.: Nedecomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 2
  • Etaj: 2 / P+4E
  • Tip apartament: Garsonieră
  • Stare interior: Finisat clasic
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 33 mp
  • Tip construcţie: Cărămidă
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2019
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Bucătărie: Deschisă, Mobilată, Utilată
  • Dotări: Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, TV
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
Descriere proprietate

Apartament 1 cameră de închiriat | Comision 0%

Se închiriază apartament cu o cameră, tip studio, situat într-un complex rezidențial nou (2020), în proximitatea Kaufland Galata, cu acces direct din Șoseaua Voinești, potrivit pentru o persoană sau un cuplu care caută confort și funcționalitate într-un spațiu bine organizat.
Locuința este amplasată la etajul 2/4 și are suprafața utilă de 33 mp.
Compartimentare:
- cameră principală luminoasă, organizată eficient pentru zonă de living și dormit;
- bucătărie deschisă, complet amenajată și mobilată;
- baie utilată;

Apartamentul se închiriază mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată sau pentru închiriere fără investiții suplimentare.
Zona oferă acces rapid la puncte de interes esențiale:
- 2 stații de autobuz în proximitate;
- Profi la câțiva pași;
- Kaufland, Lidl și Family Market în apropiere;
- 2 grădinițe în zonă, inclusiv Grădinița Carusel;
- frizerii, studio de pilates și cafenele în apropiere;

Proprietatea se închiriază pe o perioadă de min. 1 an și va fi disponibilă începând cu data de 01.06.2026.

Pentru detalii și programarea unei vizionări nu ezitați să ne contactați.