Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Ultracentral

Apartament 2 camere inchiriere in bloc de apartamente Dolj, Craiova, Ultracentral - vezi locația pe hartă

ID: RMX187204
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de închiriere:
600 €
11.54 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788119
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 64 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper: Teatrul Marin Sorescu
  • Balcoane: 2 balcoane
  • Bai: 1
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Supr. totală: 70 mp
  • Etaj: 1 / P
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Suprafaţă utilă: 52 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1977
  • Acces Internet: Wireless
  • Alte Spații: Lift
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, TV
  • Dotări imobil: Interfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet, Lux
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: MDF
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

RE/MAX VISION CRAIOVA va propune spre  inchiriere cu 0% COMISION  Apartament 2 camere  – Ultracentral Craiova | Modern | Vedere Christmas Market

Se oferă spre închiriere apartament premium cu 2 camere, situat ultracentral, langa  Teatrul Național Marin Sorescu, într-una dintre cele mai căutate zone din Craiova.

Apartamentul a fost complet renovat, cu instalațiile electrice și sanitare schimbate integral, totul fiind nou și realizat la standarde înalte de calitate. Designul este modern, elegant, cu finisaje premium, gândit pentru confort și rafinament.

 Compartimentare eficientă: living spațios, dormitor elegant, bucătărie complet utilată, baie modernă
 Mobilat și utilat complet – gata de mutare
 Lux modern, atmosferă exclusivistă
  Vedere superbă către zona centrală și Christmas Market Craiova în sezonul de iarnă

 Localizare excepțională:

langa Teatrul Național