Garsonieră de închiriat aproape de Campusul Universitar din Confecții

Apartament 1 camera inchiriere in bloc de apartamente Arad, Confectii - vezi locația pe hartă

ID: RMX187135

Preț de închiriere:
250 €
22.73 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788040
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 17 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper: Penny, Campusul Universitar
  • Bai: 1
  • Comp.: Semidecomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: Parter / P+4E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 11 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1980
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, TV
  • Rulouri / Obloane: PVC
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, Curent, Gaz
  • Uși interior: MDF
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

RE/MAX Dynamic vă propune spre închiriere o garsonieră, situată în zona Confectii, aproape de campusul universitar.

Proprietatea, semidecomandată, are următoarele caracteristici:

• Apartamentul este situat la parter
• Suprafață: 11 mp utili
• Utilități: curent electric, gaz, apă, canalizare
• Compartimentare: living cu canapea extensibilă, baie cu cadă, bucătărie, hol
• Încălzire: centrală proprie și calorifere
• Se percepe o garanție în valoarea unei chirii
• Se închiriază pe termen lung
• Pet Friendly

Apartamentul se închiriază complet mobilat și utilat (conform fotografiilor).

Pentru mai multe detalii, nu ezitați să mă contactați telefonic.

Vă invit cu drag la vizionare!