De inchiriat | 2 camere | Pet Friendly | Loc de parcare | Zona Gemenii

Apartament 2 camere inchiriere in bloc de apartamente Brasov, Gemenii - vezi locația pe hartă

ID: RMX187126
COMISION 0%

Preț de închiriere:
420 €
8.4 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788278
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 55 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Comp.: Semidecomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Etaj: 4 / P+4E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Bună
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 50 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1985
  • Acces Internet: Wireless
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Dotări: Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Mașină de spălat vase, TV
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in zona Gemenii, pe strada Zizinului, numarul 80.

Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, într-o zonă liniștită și sigură a orașului, are o structura semidecomandata, o suprafata utila de 50 mp si este pretabil unei familii cu un copil sau 2. Este decorat cu bun gust și culori calde și primitoare, oferind astfel un ambient confortabil și relaxant de care se pot bucura si animalele de companie, acestea fiind binevenite in aceasta locuinta.

Amplasarea apartamentului permite o mulțime de lumină naturală, fiind situat la ultimul etaj al blocului complet izolat si orientat catre sud-est, cu priveliste spre Tampa. Intrarea in bloc este securizata de o poarta care este prezentata in poze si de interfon. Imobilul este compus dintr-un living spațios, o bucătărie complet utilată și mobilată modern, un dormitor, un grup sanitar si 1 loc de parcare supravegheat video.