Garsoniera de inchiriat | Cartier Tractoru | COMISION 0%

Garsoniera inchiriere in bloc de garsoniere Brasov, Tractorul - vezi locația pe hartă

ID: RMX187114
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Reducere de preț

Preț de închiriere:
340 €
15.45 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788135
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 28 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de garsoniere
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 1 / P+4E
  • Tip apartament: Garsonieră
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 22 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1980
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor căldură, Contor electric, Contor gaz
  • Diverse: Senzor de fum
  • Dotări: Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Scară interioară
  • Sistem încălzire: Centrală proprie
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

!!! Comisionul este 0% pentru chirias !!!

Garsonieră de închiriat în Tractorul, Brașov – balcon, etaj intermediar, pregătită pentru mutare imediată

Cartierul Tractorul – echilibrul dintre oraș activ și confortul de acasă
Situată pe strada General Mociulschi nr. 22, într-o zonă liniștită din Tractorul, această garsonieră oferă acces rapid către punctele esențiale ale orașului și ritmul modern al vieții urbane.
Situata la 4 minute de Piata Agroalimentara Tractorul si la 10 minute distanta de Coresi Shopping Mall cafenele, supermarketuri, săli de fitness și stații de transport, perfecte pentru un stil de viață activ și eficient.

Descriere proprietate
-Garsonieră de închiriat în Brașov, cartier Tractorul
-Suprafață utilă: 22 mp
-Etaj 1 din 4 – etaj intermediar