Garsonieră în Rădăuți de vânzare

Garsoniera vanzare in bloc de garsoniere Suceava, Radauti, Sud-Est - vezi locația pe hartă

ID: RMX187103
EXCLUSIVITATE
Nou pe piață

Preț de vânzare:
29.250 €
1141.69 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788492
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 30 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 2
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Comp.: Nedecomandat
  • Imobil: Bloc de garsoniere
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 3 / P+4E
  • Tip apartament: Garsonieră
  • Stare interior: Renovat
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 25.62 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1990
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
Descriere proprietate

COMISION 0%

Se oferă spre vânzare garsonieră situată la etajul 3, ideală pentru locuit sau investiție. Locuința este nemobilată, oferind posibilitatea amenajării după propriul gust și necesități. Baia este complet utilată și funcțională.

Imobilul este potrivit pentru cei care doresc o mutare rapidă sau pentru investiție în închiriere.

Caracteristici principale:

Etaj 3

Baie utilată

Disponibilă pentru vânzare rapidă

Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări, nu ezitați să ne contactați.