INCHIRIERE Apartament 3 camere Green Lake / Sisesti

Apartament 3 camere inchiriere in bloc de apartamente Bucuresti, Sisesti - vezi locația pe hartă

ID: RMX187086
Reducere de preț

Preț de închiriere:
1.200 €
12.37 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788359
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 120 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: Lux
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper: Sisesti, Vatra Noua, Romatsa, Baneasa, Aeroport Baneasa, Baneasa Shopping City
  • Terase: 1
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 2
  • Comp.: Semidecomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Etaj: 3 / 1S+P+4E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 97 mp
  • Tip construcţie: Cărămidă
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2009
  • Acces Internet: Wireless
  • Alte Spații: Curte comună, Grădină, Lift
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor electric, Contor gaz
  • Diverse: Senzor de fum, Telecomandă poartă garaj
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Mașină de spălat vase, TV
  • Dotări imobil: Acoperiș, Dressing, Interfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: Aluminiu
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități de bază: Pază
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Apartament cu 3 camere | Green Lake Residence – Sisești | Terasă generoasă & parcare subterană

Descoperă un apartament spațios și rafinat, situat în prestigiosul complex Green Lake Residence, în zona de nord a Bucureștiului – Sisești, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale pentru liniște, aer curat și acces rapid către punctele de interes ale orașului.

Locuința este amplasată la etajul 3 dintr-un imobil cu regim redus de înălțime (P+4), oferind un echilibru ideal între intimitate și accesibilitate.

Cu o suprafață utilă generoasă de aproximativ 120 mp, apartamentul este excelent compartimentat și se remarcă prin spații luminoase și funcționale: