Apartament cu 3 camere premium de închiriat în zona Sasar

Apartament 3 camere inchiriere in bloc de apartamente Maramures, Baia Mare, Sasar - vezi locația pe hartă

ID: RMX187075
Reducere de preț

Preț de închiriere:
700 €
10.49 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371781591
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 89.4 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: Lux
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 2 balcoane
  • Bai: 2
  • Comp.: Semidecomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 2 / P+7E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Ultrafinisat
  • Etaje clădire: 7
  • Suprafaţă utilă: 66.7 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2025
  • Alte Spații: Lift, WC Serviciu
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Deschisă, Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Mașină de spălat vase, Șemineu, TV
  • Dotări imobil: Acoperiș, Interfon
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Complet, Lux
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Rulouri / Obloane: PVC
  • Sistem încălzire: Centrală proprie, Încălzire prin pardoseală
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: PVC
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Descoperă un apartament elegant, conceput pentru un stil de viață modern și confortabil, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Baia Mare – zona Săsar.
Cu o suprafață utilă de 66 mp, locuința este amplasată la etajul 2 și impresionează prin designul contemporan, finisajele de înaltă calitate și compartimentarea eficientă.

Detalii apartament:

- 3 camere spațioase, luminoase
- 2 băi complet echipate
- Living open-space cu bucătărie ultramodernă
- Șemineu decorativ, ce oferă un ambient cald și rafinat
- Aer condiționat pentru confort optim în orice sezon
- Complet mobilat și utilat lux, la cele mai înalte standarde
- Televizor, birou ideal pentru work-from-home
- Dressing generos pentru depozitare eficientă