Apartament 2 camere, de inchiriat, Militari Residence

Apartament 2 camere inchiriere in bloc de apartamente Bucuresti, Militari - vezi locația pe hartă

ID: RMX187068
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de închiriere:
350 €
9.46 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788168
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 46 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper: Cartier Militari Residence / Sector 6 / Rosu / Chiajna / Auchan Militari / Militari Shoping Center / Metrou Pacii / Dechatlon / A1 / Metro Militari / La Strada Mall / Carrefour Market / Kids Club gradinita si scoala / Piscine / SPA / World Class / Starbuc
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Supr. totală: 37 mp
  • Etaj: 4 / P+4E
  • Tip apartament: Apartament
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 37 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2019
  • Acces Internet: Wireless
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Bucătărie: Deschisă, Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, TV
  • Dotări imobil: Interfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Izolații termice: Exterior
  • Mobilat: Complet
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Vrei sa ai tot ce conteza la 2 pasi de casa ta? Iti propunem spre inchiriere, un apartament amenajat cu bun gust, complet mobilat si utilat, potrivit pentru un cuplu tanar, o familie la inceput de drum in viata sau o persoana singura.

Apartamentul este intr-un complex privat in Cartierul Militari Residence, complexul are spatiu verde cu loc de joaca pentru copii si cu gratare, se afla pe Str. Salcamilor, nr. 30, in apropierea magazinului Penny Market.

In imediata apropiere sunt cafenele, restaurante, centrul comercial Militari Shopping Center, Starbucks, KFC, McDonalds, Dechatlon, World Class cu sali de fitness si bazin olimpic de inot, Piscine, SPA, centre de infrumusetare, cabinete medicale/stomatologice, Ballroom de evenimente, gradinite, scoli!