Spatiu comercial 900mp, vitrina, vad intens, de inchiriat, Manastur

Spatiu comercial 900 mp inchiriere in Stradal, Cluj-Napoca, Manastur - vezi locația pe hartă

ID: RMX186973

Preț de închiriere (+ 21% TVA):
12.000 €
13.33 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371784228
  • Camere: 10 camere
  • Supr. construită: 1200 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Fereastră: 12
  • Bucătării: 3
  • Reper:
  • Terase: 1
  • Bai: 6
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 7
  • Etaj: Parter+1+2 / P+3E
  • Etaje clădire: 3
  • Înălțime interioară: 32
  • Suprafaţă utilă: 900 mp
  • Trafic pietonal: Intens
  • Comp.: Parțial compartimentat
  • Lungime deschidere stradă: 15
  • Tip imobil: Stradal
  • An construcţie: 2015
  • Alte caracteristici spațiu comercial: Acces pentru persoane cu dizabilități, Acces secundar marfă, Afișare logo pe clădire, Contorizare separată, Posibilitate terasă, Sistem de ventilație
  • Finisaje: Grupuri sanitare amenajate și utilate
  • Climatizare birou: Centrală termică
  • Utilități teren: Apă, Canalizare, Curent, Gaz, Utilități în zonă
Descriere proprietate

Spațiu cu expunere maximă, amplasat pe una dintre cele mai importante artere din Cluj-Napoca, ideal pentru business-uri care au nevoie de vizibilitate reala si flexibilitate in utilizare, potrivit atat pentru activitati comerciale, cat si pentru servicii sau birouri

Structurat pe niveluri permite separarea naturala intre zona de vanzare si zona administrativa, fara costuri suplimentare de compartimentare, astfel:

Parter + etaj 1: aproximativ 600 mp destinati activitatii comerciale, open space, cu vitrina si acces facil
Etaj superior: aproximativ 300 mp configurati pentru birouri sau activitati suport

Spatiul permite adaptari fara interventii majore, ceea ce reduce costurile initiale si riscul operational pentru chirias