Teren 23 ari Radauti / Soseaua Centura Radauti

Teren Agricol, Extravilan vanzare, in Suceava, Radauti - vezi locația pe hartă

ID: RMX186894
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de vânzare:
13.800 €
5.98 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371789941
  • Supr. teren: 2308 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Reper:
  • Tip teren: Agricol
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj:
  • Deschidere stradă: 1
  • Clasificare: Extravilan
  • Deschidere la: Șoseaua de centură
  • Construcție aprobată: Nu
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal
Descriere proprietate

Teren extravilan de vânzare situat în Rădăuți, în apropierea șoselei de centură, în zona sensului giratoriu, în spatele Fan Courier. Proprietatea are o suprafață totală de 2308 mp și o deschidere la drum de 21 m, oferind acces facil și o poziționare avantajoasă.

Terenul este amplasat într-o zonă în dezvoltare, cu potențial ridicat de investiție, fiind potrivit pentru activități agricole, depozitare sau alte utilizări, în funcție de reglementările urbanistice. Accesul rapid către principalele artere de circulație reprezintă un avantaj important.
Langa acest teren se afla o alta farcela de 18 ari si cu o deschidere la drum de 14m, si se pot vinde impreuna.

Suprafață: 2308 mp
Deschidere: 21 m
Zonă accesibilă, aproape de centură
Potrivit pentru investiție pe termen lung

Pentru mai multe detalii sau vizionare, nu ezitați să ne contactați.