Teren 1,826mp Radauti / Soseaua Centura Radauti

Teren Agricol, Extravilan vanzare, in Suceava, Radauti - vezi locația pe hartă

ID: RMX186893
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%
Nou pe piață

Preț de vânzare:
10.800 €
5.91 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371789941
  • Supr. teren: 1826 mp
  • Construcție aprobată: Nu
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal
Descriere proprietate

Teren extravilan de vânzare situat în Rădăuți, în apropierea șoselei de centură, în zona sensului giratoriu, în spatele Fan Courier. terenul are o suprafață totală de 1826 mp și o deschidere la drum de 14,5 m, oferind acces facil și o poziționare avantajoasă.

Terenul este amplasat într-o zonă în dezvoltare, cu potențial ridicat de investiție, fiind potrivit pentru activități agricole, depozitare sau alte utilizări, în funcție de reglementările urbanistice. Accesul rapid către principalele artere de circulație reprezintă un avantaj important.
Langa acest teren se afla o alta parcela de 23 de ari cu o deschidere la drum de 21m , unde se pot cumpara impreuna oferind un avantaj mare.

Suprafață: 1826 mp
Deschidere: 14,5 m
Zonă accesibilă, aproape de centură
Potrivit pentru investiție pe termen lung

Pentru mai multe detalii sau vizionare, nu ezitați să ne contactați.