Ultra-central I Avram Iancu I Comision 0% I Pretabil Birou

Apartament 1 camera vanzare in casă / vilă Cluj-Napoca - vezi locația pe hartă

ID: RMX186730
EXCLUSIVITATE

Preț de vânzare:
85.000 €
5666.67 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788679
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 15 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Reper:
  • Terase: 1
  • Comp.: Nedecomandat
  • Imobil: Casă / Vilă
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 1 / P+1E
  • Tip apartament: Apartament
  • Etaje clădire: 1
  • Suprafaţă utilă: 15 mp
  • Tip construcţie: Cărămidă
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Contorizare: Apometre, Contor electric, Contor gaz
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Nemobilat
  • Pereți: Faianță, Var, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Sobă / Teracotă
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Garsonieră Centrală | Stradă Istorică – Avram Iancu | Ideal Birou sau Punct de Lucru

RE/MAX Sky vă propune spre vânzare, cu COMISION 0% pentru cumpărător, o proprietate cu un caracter deosebit, situată în zona ultra-centrală a Clujului, pe strada Avram Iancu.
Această unitate individuală reprezintă o oportunitate rară de a achiziționa un spațiu de lucru sau o mică locuință într-o clădire cu valoare istorică, situată la doar câteva minute de mers pe jos de principalele instituții juridice și administrative ale orașului.

 Specificații Tehnice și Juridice:
Locație: Str. Avram Iancu, nr. 16, etaj 1.
Suprafață Utilă: 15 mp (compusă dintr-o cameră).
Utilități și Încălzire: Gaz, curent, apă, canalizare. Încălzirea este asigurată de o sobă de teracotă clasică și un convector pe gaz.
Specific: Unitatea dispune de acces la baia comună a imobilului.
Cote Părți Comune: Proprietatea include o cotă de 311/10000 din părțile comune ale imobilului (fundații, fațadă, pod, casa scării, pivniță).