Spațiu de birouri de 10 mp de închiriat în zona Ultracentral

Spatii de birouri clasa C inchiriere, 10 mp in Sibiu, Ultracentral - vezi locația pe hartă

ID: RMX186574

Preț de închiriere (TVA inclus):
85 €
8.5 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788473
  • Camere: 2 camere
  • Unitate Suprafață: mp
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Clasă birouri: C
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 0
  • Etaj: Parter / P
  • Supr. birou: 10 mp
  • Etaje clădire: 0
  • Suprafaţă utilă: 10 mp
  • Tip imobil: Casă / Vilă
  • An construcţie: 1928
  • IT&C: Internet, Telefon
Descriere proprietate

Daca esti in cautarea unui spatiu central cu destinatie de cabinet sau birou, avem mai multe spatii pentru tine, toate intr-o vila frumoasa cu personalitate, dar si cu locuri de parcare. In pretul de 7 eur/mp + TVA.
Exista mai multe incaperi separate, de mai multe marimi, de la 10 mp la 30 mp, putandu-se inchiria si mai multe incaperi legate intre ele, la nevoie.
Cladirea este pe un singur nivel, e decomandata si foarte luminoasa.
SPATIUL este zugravit si functional, cu acces la sala de asteptare si grupuri sanitare.
Pentru alte informatii va stau la dispozitie.