Apartament nou, mobilat, decomandat, Marin Preda!

Apartament 2 camere vanzare in bloc de apartamente Brasov, Sanpetru - vezi locația pe hartă

ID: RMX186484
EXCLUSIVITATE

Preț de vânzare:
119.900 €
1998.33 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788173
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 72 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Etaj: 3 / P+4E+M
  • Tip apartament: Apartament
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 60 mp
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 2025
  • Acces Internet: Wireless
  • Alte Spații: Boxă la subsol
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Mochetă, Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, TV
  • Dotări imobil: Acoperiș, Dressing, Interfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet, Lux
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Podele: Piatră naturală
  • Rulouri / Obloane: PVC
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn, MDF, Sticlă
  • Ușă intrare: Pal, PVC
Descriere proprietate

Poti deveni proprietarul unui frumos apartament de 2 camere, structura decomandată cu suprafata de 60 mp utili, situat intr-un bloc nou, predat in luna August 2025.

Apartamentul se remarcă prin compartimentarea practică, structura generoasa de 60 mp utili, balconul spatios, și luminozitatea naturală, fiind ideal atât pentru locuit, cât și ca investiție, genrand un pret estimativ de 450-470 euro/ lunar.

Caracteristici principale:

Suprafață utilă generoasă - 60 mp utili;

Compartimentare decomandată (living spațios, dormitor, bucătărie închisă, baie, hol);

Camera de depozitare, amenajata;

Finisaje moderne de calitate;

Etaj intermediar (3 din 4), oferind confort termic și liniște;

Locul de parcare, se poate achizitiona contra cost.