Teren de vanzare, 558mp Bragadiru, zona de case,langa Centura A0

Teren Construcții, Intravilan vanzare, in Bucuresti, Central - vezi locația pe hartă

ID: RMX186351
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%

Preț de vânzare:
25.000 €
44.8 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788162
  • Supr. teren: 558 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • CUT: 1.4
  • POT: 35
  • Reper: Autostrada A0
  • Tip teren: Construcții
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: P+2E+M
  • Etaje clădire: 2
  • Deschidere stradă: 1
  • Clasificare: Intravilan
  • Deschidere la: Drum de servitute
  • Construcție aprobată: Nu
  • Lungime deschidere stradă: 23
  • Alte caracteristici: Acces auto
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Utilități teren: Curent
Descriere proprietate

Teren de vanzare in zona Bragadiru, langa Centura A0

Destinatia este rezidentiala: case individuale, duplexuri.
Se pot construi cladiri cu regim inaltime: P+2+M.
Regimul urbanistic conform CU: L
Suprafata teren: 558 mp
Deschidere la strada: 23 m (Terenul are o forma armonioasa ceea ce permite dezvoltarea oricarui tip de proiect)
POT = 35%
CUT = 1.4
(date preluate din certificatul de urbanism)

Suntem deschisi la colaborare cu alte agentii!

Pentru orice detalii, nu ezitati sa ma contactati.

Oferim consultanță gratuită pentru obținerea oricărui tip de credit, simularea se poate face pentru toate băncile existente pe piața din România. Vă asigurăm obținerea celui mai convenabil pachet de finanțare.