Apartament cu 1 camere de închiriat în zona Ultracentral

Garsoniera inchiriere in Maramures, Sighetu Marmatiei, Ultracentral - vezi locația pe hartă

ID: RMX185801
EXCLUSIVITATE

Preț de închiriere:
200 €
8.66 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788030
  • Camere: 1 camera
  • Supr. construită: 26.5 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Bai: 1
  • Disponibilitate: Imediat
  • Etaj: 1 / P
  • Tip apartament: Garsonieră
  • Suprafaţă utilă: 23.1 mp
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
Descriere proprietate

Garsonieră ultracentrală disponibilă spre închiriere, ideală pentru activități de birou, cabinet individual sau sediu de firmă. Situată într-o zonă cu acces rapid către instituții, bănci, restaurante și mijloace de transport, proprietatea oferă vizibilitate foarte bună și acces facil pentru clienți.
Suprafața utilă de 23 mp este compartimentată eficient și permite amenajarea unui:
cabinet de contabilitate;
birou de consultanță;
cabinet psihologic/nutriție;
studio beauty discret;
birou IT sau freelancing;
sediu social/punct de lucru.
Spațiul a funcționat anterior ca și cabinet psihologic, fiind potrivit pentru activități de consultanță, terapii, birou individual sau alte profesii liberale.
Spațiul beneficiază de lumină naturală, costuri reduse de întreținere și poziționare excelentă în zona ultracentrală. Potrivit atât pentru activitate profesională, cât și pentru locuire.
Etajul: 1
Chirie: 200 euro/lună.