Apartament 3 camere, 72 mpu, Parcare de inchiriat, Bd. Banu Manta, S1

Apartament 3 camere inchiriere in bloc de apartamente Bucuresti, Banu Manta - vezi locația pe hartă

ID: RMX185537
EXCLUSIVITATE
Reducere de preț

Preț de închiriere:
800 €
11.11 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371785257
  • Camere: 3 camere
  • Supr. construită: 86 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Dormitoare: 2
  • Bucătării: 1
  • Reper: Primăria Sectorului 1, Școala Gimnazială Nicolae Titulescu Gimnaziu, Sweet Adventure Bucuresti, Ayas Lounge & Food, Miniparcul Banu Manta, Clinica Doctor Iorgulescu București, The Barber Cuza – Frizerie Sector, Agentie Imobiliara Remax Impact, SC Bucuria
  • Balcoane: 2 balcoane
  • Bai: 2
  • Anul finisării: 2026
  • Comp.: Decomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Etaj: 6 / P+10E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 10
  • Suprafaţă utilă: 72 mp
  • Tip construcţie: Beton
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • Alte Spații: WC Serviciu
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Mochetă
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor căldură, Contor electric, Contor gaz
  • Diverse: Senzor de fum
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe
  • Dotări imobil: Acoperiș, Dressing, Interfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Jaluzele: Orizontale
  • Mobilat: Parțial
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Termoficare
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: MDF
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Vă propunem spre închiriere un apartament spațios și bine compartimentat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din București – Bulevardul Banu Manta, nr 12, la etajul 6 al unui imobil bine întreținut.

Cu o suprafață generoasă de 72 mp, locuința este ideală pentru familii, cu acces rapid către centru și multiple facilități în imediata apropiere.
Disponibilitate imediată.

Caracteristici principale:
-3 camere luminoase și bine compartimentate
-2 băi – confort sporit
-Etaj 6 – priveliște deschisă și liniște
-Loc de parcare inclus
-Suprafață utilă: 72 mp

Localizare excelentă:
Apartamentul este amplasat într-o zonă premium, cu acces rapid către principalele puncte de interes din oraș și conexiuni excelente de transport :