Inchiriere Apartament 2 camere– Tractorul

Apartament 2 camere inchiriere in bloc de apartamente Brasov, Tractorul - vezi locația pe hartă

ID: RMX185467
Reducere de preț

Preț de închiriere:
430 €
8.96 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371785833
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 58 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: 1
  • Garaje: 0
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Terase: 0
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Anul finisării: 2024
  • Comp.: Decomandat
  • Supr. curte: 0 mp
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Supr. totală: 52 mp
  • Etaj: 3 / 1S+P+4E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Finisat modern
  • Etaje clădire: 4
  • Suprafaţă utilă: 48 mp
  • Tip construcţie: Beton
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1981
  • Acces Internet: Wireless
  • Alte Spații: Debara
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Parchet
  • Bucătărie: Mobilată, Utilată
  • Contorizare: Apometre, Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Mașină de spălat vase, TV
  • Pereți: Faianță, Vopsea lavabilă
  • Siguranță și securitate: Sistem de alarmă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Centrală proprie
  • Utilități de bază: Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Lemn
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Apartament cochet, ideal pentru locuit, situat într-o zonă liniștită din cartierul Tractorul.
• Suprafață utilă: 48 mp + balcon 4 mp
• Etaj 3 din 4 – poziție intermediară, avantajoasă
• Complet renovat, mobilat și utilat
• Parcare inclusă
Locuință luminoasă, bine compartimentată, pregătită pentru mutare imediată, fără investiții suplimentare.
Poziție excelentă – acces rapid la magazine, transport, Mall Coresi.
Contactează-mă pentru vizionare