Chirie 2 camere 70mp Renovat | Blvd. Unirii bloc F64

Apartament 2 camere inchiriere in bloc de apartamente Bucuresti, Unirii - vezi locația pe hartă

ID: RMX185343
COMISION 0%
Reducere de preț

Preț de închiriere:
750 €
10.81 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788704
  • Camere: 2 camere
  • Supr. construită: 75 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Confort: Lux
  • Dormitoare: 1
  • Bucătării: 1
  • Reper:
  • Balcoane: 1 balcon
  • Bai: 1
  • Anul finisării: 2026
  • Comp.: Semidecomandat
  • Imobil: Bloc de apartamente
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 1
  • Supr. totală: 69.4 mp
  • Etaj: 7 / P+9E
  • Tip apartament: Apartament
  • Stare interior: Renovat
  • Etaje clădire: 9
  • Suprafaţă utilă: 69.4 mp
  • Tip construcţie: Beton
  • Stadiu construcție: Finalizată
  • An construcţie: 1993
  • Acces Internet: Wireless
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport în comun
  • Finisaje: Gresie, Parchet
  • Contorizare: Apometre, Contor căldură, Contor electric, Contor gaz
  • Dotări: Aer condiționat, Aragaz, Frigider, Mașină de spălat rufe, Mașină de spălat vase, Șemineu, TV
  • Dotări imobil: Dressing, Interfon, Videointerfon
  • Electrocasnice: Hotă
  • Ferestre: PVC
  • IT&C: Internet, Telefon
  • Mobilat: Complet, Lux
  • Pereți: Faianță, Tapet, Vopsea lavabilă
  • Sistem încălzire: Calorifere, Termoficare
  • Utilități de bază: Pază, Supraveghere video
  • Utilități generale: Apă, Canalizare, CATV, Curent, Gaz
  • Uși interior: Celulare
  • Ușă intrare: Metal
Descriere proprietate

Prima Închiriere | Liniște totală & Orientare Sud | Bulevardul Unirii
Vă propunem spre închiriere un apartament de 2 camere, spațios și extrem de luminos, situat pe Bulevardul Unirii, la etajul 7 în blocul cu magazinul F64. Deși locația este centrală, apartamentul oferă o oază de liniște neașteptată.

Vei alege acest apartament daca vrei:
Suprafață de 69.4 mp: Mult mai generos decât apartamentele noi standard, oferind cu adevarat spatiu pentru locuit.
Liniște deplină: Vederea este pe spate, ferită de zgomotul și agitația bulevardului.
Lumină naturală (Orientare SUD): Apartamentul este inundat de soare pe tot parcursul zilei, fiind ideal pentru starea de bine și pentru economisirea energiei iarna.