Gradinita 13 camere de vanzare in Drumul Taberei Bdul Timisoara

Spatiu comercial 356 mp vanzare in Casă / Vilă, Bucuresti, Drumul Taberei - vezi locația pe hartă

ID: RMX184982
EXCLUSIVITATE
COMISION 0%

Preț de vânzare:
448.000 €
1258.43 € /mp
Rate de la: /lună simulează credit

T: 0371788038
  • Camere: 7 camere
  • Supr. teren: 245 mp
  • Supr. construită: 449 mp
  • Unitate Suprafață: mp
  • Bucătării: 1
  • Reper: OMV Bdul Timisoara 60
  • Terase: 1
  • Bai: 3
  • Disponibilitate: Imediat
  • Locuri de parcare: 2
  • Etaj: Parter+1+2 / 1S+P+2E+M
  • Etaje clădire: 2
  • Înălțime interioară: 220
  • Suprafaţă utilă: 356 mp
  • Trafic pietonal: Moderat
  • Comp.: Compartimentat
  • Lungime deschidere stradă: 13
  • Tip imobil: Casă / Vilă
  • An construcţie: 1998
  • Alte caracteristici spațiu comercial: Acces pentru persoane cu dizabilități, Acces secundar marfă
  • Climatizare birou: Centrală termică
  • Siguranță și securitate: Sistem de alarmă
  • Utilități teren: Apă, Canalizare, Curent, Gaz
Descriere proprietate

Imobil Versatil situat in cartierul DRUMUL TABEREI – OPORTUNITATE EXCELENTA PENTRU INVESTITII
Oferta exclusiva, intr-o zona exclusivista si bine conectata a cartierului Drumul Taberei, perfecta atat pentru investitii diversa,cum ar fi:
Gradinita (actual)
CAmin batrani
Cazare muncitori
CLinica
Imobilul este amplasat intr-o zona cu acces rapid la transportul public si toate facilitatile necesare unei afaceri de succes
Detalii imobil:
- Suprafata utila: 336mp,7 camere generoase, distribuite eficient, ideale atat pentru locuit cat si pentru activitati comerciale.
- 3 bai complet utilate.
- 1 bucatarie moderna si spatioasa, perfecta pentru gatit si petrecerea timpului in familie
- 1 balcon generos, perfect pentru momente de relaxare sau socializare